Wysyłka towarów

Wysyłka odbywa się w dni robocze od poniedziałku do piątku. Wszystkie towary zakupione w naszym sklepie do godziny 12:00 wysyłane są tego samego dnia. Średni czas doręczenia zamówienia to ok. 30h, więc zdecydowana większość przesyłek dociera do naszych odbiorców już dnia następnego od momentu nadania.

Wszystkie zakupione przedmioty wysyłane są za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD i odbierane są z naszego magazynu po godzinie 12:00.

Dokładamy wszelkich starań, aby zamówione przez Państwa przedmioty dotarły bezpiecznie do celu, więc wszystkie paczki ubezpieczone są na pełną kwotę. Do każdego zamówienia dodawany jest paragon lub faktura na życzenie kupującego.

Po dokonaniu zakupu oraz wyboru sposobu płatności zamówienie trafia do realizacji, gdzie następuje pakowanie oraz wydanie przesyłki kurierowi. W momencie przekazania generowany jest link z możliwością śledzenia paczki, który automatycznie wysyłany jest na adres e-mail podany przez kupującego podczas zamówienia.

Po otrzymaniu paczki prosimy o dokładne jej sprawdzenie, w przypadku wątpliwości co do stanu zawartości przesyłki, prosimy o otwarcie paczki w obecności kuriera. W przypadku uszkodzenia przedmiotu należy wspólnie z kurierem sporządzić Protokół Szkody oraz zgłosić ten fakt do naszego działu obsługi klienta info@polwatches.com.